| protopopicitorescovici a întrebat:

Care este cel mai frumos banc ii dau funda...

Răspuns Câştigător
| муℓιƒєx a răspuns:

Sotia lui Bula, intr-o dimineata:
- Bula, cum iti plac ouale?
- Mingiiate!
sau
Doamna invatatoare ii roaga pe elevi sa vina a doua zi imbracati in asa fel incat sa sugereze meseria pe care vor sa o imbratiseze cand vor fi mari.
AŽn dimineata urmatoare elevul Georgescu era imbracat cu un halat alb si un stetoscop la gat.
- A, vrei sa devii medic, constata doamna.
Ionescu vine cu o cascheta, fluier si manusi albe
- Tu vrei sa fii politist.
Elevul Bula apare doar in tricou si dat cu var pe fund
-? Bula, ce insemna nerusinarea asta?
- Vreau sa devin CURVAR!
sau
Ora de Anatomie:
- Bula, ce inseamna anatomie?
- Este ceva ce avem cu totii, dar se vede mai bine pe femei...
sau
Profesoara ii da lui Bula sa invete -Catelus cu parul cret-
Bula se duce langa cainele lui si repeta poezia:
-Catelus cu parul cret
Fura rata din cotet
Si se jura ca nu fura
Si l-am prins cu rata in gura-
Intre timp un purice i se urca in cap
Ziua urmatoare:
Bula:
-Catelus cu parul cret
Fura rata din cotet
Si se jura ca nu fura
pleosc
Ba te-am prins ****te-n gura-
sau
Funda?=

5 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Un banc de stridii.

| Gesara a răspuns:

Bancuri cu blonde:
O blonda mergea pa autostarada cu 30 de km/h, la un moment dat este oprita de politie:
-Doamna de ce mergeti doar cu 30km/h?
-Pai nu asa scrie acolo - A30
-A... am inteles; dar doamna de ce e asa de galbena la fata?
-Nu stiu e asa de la A250.

Bancuri cu batrani:
Doi batrani mor si ajung in rai.
Batrana exclam:
Uiete ce copaci frumosi, ce fluturi colorati, ce miros seducator si pajistea aia...ce frumos
Batranultongueai da frumos frumos dar puteam sa ajungem aici acum 20 dar tu nu ''Sa mancam sanatos''
Bancuri prea tari:

Intr-un tramvai caldura mare.O doamna se aseza langa un domn mai in varsta, la un moment dat domnul nu mai rezista si exclam:
-Doamna ce este mirosul asta
-Este parfumul meu ''Alba ca Zapada si cei 7 pitici''
-Cucoana verifica bnine in sticla ca, cred ca ti-a murit un pitic

Sper sa te fi distrat

| Sperietoarea a răspuns:

Era țiganul care vroia sa se cazeze la un hotel si acolo aveau o camera dar cu fantome.La 12:30 Aude,, Eu team facut.Eu te mananc.Cauta peste tot iar cand vede in baie unul cu un **** in mana care zice:,, Eu team facut eu te mamanc.

| NeluFerchi a răspuns:

Bulă soseşte în armată. La controlul de la poartă, subofiţerul de serviciu îi găseşte un geamantan plin de prezervative.
- De ce ţi-ai adus atîtea prezervative, Bulă?
- Am auzit eu că în armată e f**ai mare.

| dement0r a răspuns:

Bula viseaza cira 7.Se trezeste.Se uita la ceas:7:07.Se uita in calendar:07.07.2007.Hotarat ca e un semn ia autobuzul cu numarul 77 si pleaca spre hipodrom. Ajuns acolo pariaza 7777 de dolari pe calul cu numarul 7 din cursa a saptea.Calul iese al saptelea.

Sau:
I:Cum se numesc ''vanturile'' tiganilor?
R:RomGaz.