| MileyS a întrebat:

Care este cel mai frumos lucru care vi s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| YoYo a răspuns:

Sunt de acord cu Grapheex in totalitate.
Dar au fost evenimente foarte frumose pentru mine. Cu scoala am castigat 1 concurs de rugby iar scoala mea 93 nu e cunoscuta mai deloc. Insa am participat la un concurs la arcul de triumf iar scoala mea mica am invins scoli foarte mari ca 102 sau 194 care sunt renumite. Daca vrei se poate. Mi-a placut foarte mult acea zis am castigat pe primul loc noi o scoala mica si ...Si am adus si putin moral scolii. Mi se pare un eveniment de neuitat.Si mi-a mai placut odata in campionat(joc la o echipa de fotbal) ROMPRIM si css 6 ne conduceau cu 1-0 si jucam toata echipa slab insa la pauza ma mutat din mij dreapta atacant si am dat 2 goluri pe final de joc iar echipa mea a castigat prin golurile marcate de mine.Au fost 2 evenimente de neuitat dar si Evenimentul ca dumnezeu mi-a dat 2 parinti extraordinari si o sora.
Larevedere

5 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

1. Cand am pasit pentru prima data.
2. Ca m-am nascut si mi-a dat Dumnezeu niste parinti extraordinari.
Pentru mine lucrurile acestea sunt cele mai frumoase si cele mai unice.

O zi buna.

| Enma a răspuns:

3 decembrie 2009happy l-am luat in brate crying

| Enma a răspuns:

Si acum ma chinuieste sad

| forever4you a răspuns:

Cand am simtit pentru prima oara fluturasi in stomaclove struck cand m-am sarutat pentru prima oara cand am simtit caldura iubituare si protectoare a iubitului meulove struck simteam ca sunt cele mai frumoase momente!

Te yubesk, ingerashul meukiss

| Andrada_5314 a răspuns:

Pai cand primul meu iubit mi. a spus ca ma iubeste!