| robert123 a întrebat:

Care este cel mai mare cosmar al vostru? fundahappy

Răspuns Câştigător
| DoubleS a răspuns:

Am visat asta in 2006. Pai eram in tren, langa o fata de 5 anisori, blonda. De o data s-au stins toate luminile, aparand bezna... Pe fetita aceea o inconjura o aura visinie. Se auzeau voci precum " Mori! Mori!" iar dupa cateva minute, fetita disparu`. M-am dus in celelalte vagoane, pentru a o cauta, insa nu era nimeni. De o data cineva mi-a pus mana pe umar. Eu m-am speriat, am tipat si m-am uitatin spate, insa nu era nimeni. De o data a aparut aceea fetita, insa in loc de culoarea ochilor, ei albastru, acum era rosu aprins. Ea era plina de sange, vanata si cu rochita rupta. A sarit cu un cutit la gatul meu si... Mam trezit big grin

13 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Sa-l intalnesc pe Robert Pattinson sau Kristen Stewart...si sa conduca fratele meu tara, scuze... dar nu vreau sa traiesc pe soare sau in canale.

| TeoPT a răspuns:

Viata reala laughing

| claudiea79 a răspuns:

Sa ramin pe drumuri fara casa sau sa ma paraseasca iubitul...sa fac operatii sau sa fiu bolnava

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel pe care il traiesc...prietenul meu pleaca in Norvegia crying.

| Monica a răspuns:

Salut.
Uhm. unul asa de aiurea.Nu stiu, eram urmarita de spirite.Asa de aiurea era. Vroiau sa ma omoare, fugeam dar drumul ducea 'nicaieri'. A fost oribil, de-a dreptul.Nu am mai avut somn, dupa laughing! Imi era frica sa adorm din nou.:-

| Nu a răspuns:

Ma tragea cineva de picioare jos in iad.

| PeeWeeVi a răspuns:

Serpii

| annutza a răspuns:

Scoala! o detest!

| Selena54 a răspuns:

Am visat-o pe profa de romana rolling on the floor))))))0

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moartea

| Razvan a răspuns:

Sa se indragosteasca de mine Marilyn Mansonlaughing

| Helvete a răspuns:

Sunt mai multe, dar in mare- oamenii si societatea in care traiesc. Poate suna antisocial ce am zis, dar cam asta cel mai rau, pentru mine. Si mai sunt multe, derivate din ce am zis mai sus(oameni si societate).

| princesslove a răspuns:

Pai sa imi tina tata predica care dureaza vreo doua ore si ca sora mea mai mica sa conduca pana la serviciu sau alt undevahee hee