| ElySa a întrebat:

Care este cel mai traznit lucru pe care l-ati facut vreodata?winking

11 răspunsuri:
| DeNyyy a răspuns:

Cand am vomitat din greseala pe diriga laughing

| ruxybelle a răspuns:

Pai intr-o excursie de 3 zile cu diriga am stat cu niste colege in camera, era seara tarziu si ne plictiseam (nu aveam somn) asa ca i-am sunat pe baieti si i-am pus sa vina la noi si sa ne sperie si noi sa prefacem ca dormim rolling on the floor rolling on the floor laughing si cand i`a prins diriga pe ei nu le-a mai dat voie sa iasa din camera toata ziua ca au deranjat seara pe la 2 noaptea tot hotelul rolling on the floor

| Smarandica a răspuns:

Au fost multe chestii pe care le'as putea numi "traznite"laughing sau cel putin care sa ma distreze.
De exemplu, am fost odata la bunica si am vrut sa spal catelul cu detergent de vase in valaul din care bea vaca apa laughing)

| ilovemusic a răspuns:

Nu m-am dus o luna la scoala in clasele primare si imi modificam des notelelaughing

| Black_Cherry a răspuns:

Am mers acum vreo 2-3 saptamani cu niste fete in afara orasului sa facem poze ca ne plictiseam. numai ca noi vroiam sa mergem si mai departe sa cautam un spital de nebuni parasit laughing am fi mers daca nu near fi alergat o haita de caini laughing ca sa scapam de ei am sarit de pe o vale inalta

| Black_Cherry a răspuns:

A da uitasem si cand am facut un id si m-am dat drept profa de romana laughing

| Art a răspuns:

Pfffff...Cand am alunecat in fata baiatului pe care`l placeam... Ah am uitat sa mentionez ca eram in fusta? Dar asta a fost demuuuulthee hee

Ar fi foarte multe!
m-am dus la scoala cu o stricla de votca plina cu apa si ma prefaceam ca sunt beata si o intrebat pe diriga si toate profele cu care aveam ore:"papusa hai vrei o gurita sa vezi ce bine te simti?"laughing
si colegii cica imi puneau mana la gura sa nu mai vorbesc(stiau ca e caterinca) si am o profa de tehnologie care mi-a adus cafea sa ma trezesc sa nu ma vada directoarearolling on the floordar era prea tarziurolling on the floor
sunt foarte multe dar asta e recenta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am iesit din casa in perdea [asa vreiam sa merg la gradinita ], cica la mine era rochie de mireasa. laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing am tras part la scoalalaughingrolling on the floor

| marionella a răspuns:

Pai cite am am facut de exemplu... fug de la ore,,, si parintii nu sunt la curent. big grinbig grinbig grin...