| DanielaValentina a întrebat:

Care este descoperirea socanta pe acare o face exploratorul privitor la ahrieni si la planeta acestora? astp rasp

2 răspunsuri:
| TbX_4651 a răspuns:

Este socat cand afla ca ahrienii duc o viata dubla... una de zi si una de noapte si sunt influentati de cei doi sori:soarele diurn care emana o lumina benefica si toti locuitorii sunt linistiti si soarele nocturn care eman o lumina malefica si toti se dezantuie se comporta ca niste drogati iar seara cel mai tare aste socat de riluri pentru ca nu o mai recunostea.se arunca in bratele unui necunoscut... sper sa te ajute raspunsul meuwinking

| Minks a răspuns:

Descopera...stupefiat...

o masea sad