| Emasik a întrebat:

Care este diferenta adolescentului de azi si a adolescentului care a fost acum 60 de ani?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adolescentului de azi ii este gandul numai la prostitutie, droguri, alcool raised eyebrows
Adolescentului de acum 60 de ani ii era gandul la ce va urma a doua zi,la scoala, la viata NORMALA, nu le era rusine sa mearga la colindat la 14 ani,nu le faceau avansuri fetelor,nu se considerau superiori profesorilor,nu luau notele de astazi, isi respectau parintii si in special nu foloseau un limbaj vulgar ca in ziua de azi...
Deci, Peace!
Bye'

1 răspuns:
| fantastica a răspuns:

Diferenta este 60 de ani