| Angel_4453 a întrebat:

Care este favorita voastra de la miss fata de la tara?
mie imi place f mult si imi doresc sa castige Maria sau Elena, sunt cele mai frumoase si au o super atitudine iar cele mai antipatice imi sunt Madalina si Flori.

Răspuns Câştigător
| andreea_6295 a răspuns:

Mie imi place mult de Maria. E asa de dragutsa si seamana mult cu o buna prietena de-a mea day dreaming.

7 răspunsuri:
| andreea_6295 a răspuns:

Mie imi place mult de Maria. E asa de draguta day dreaming.

| seby15 a răspuns:

Maria.clar! e cea mai inocenta si draguta.si chiar daca e cea mai mica le intrece din toate pct de vedere pe celelalte fete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu-mi place de nici unna dar aaaaaa maria gred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maria e super frumoasa :X pe langa asta si desteapta... mi-a placut faza aia "ce le lipseste la baiatii astia?" face ea: "nau minte" laughing asta da bravowinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maria fara nici o indoiala e cea mai perfecta fata pe care am vazut-o

| JustWannaDance a răspuns:

Mie imi place de Maria si Madalina.
Dar a castigat Flori. laughing