| AAAA31 a întrebat:

Care este filmul fostru preferat?

15 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Legendele toamnei. Un etalon pentru filmele de genwinking

| madalicious a răspuns:

Love don't cost a thing [comedie]

| Nastia a răspuns:

Filmul vostru" Devdas, o prea frumoasa poveste trista de dragoste.

| lovenotsex a răspuns:

"The butterfly effect"(1, 2 in special, 3 mai putin)
"The Notebook "
"Identity"
"August Rush"
"P. S:I love you" super interesant si cu pasiune...
"The vampire diaries" serial cu vampiri destul de imprevizibil si incitant.
"It`s a boy girl thing"
"White Chicks"
"Fightclub"
"War"
Scz ca am scris atatea, dar daca ai timp si sunt pe aici filme care nu le-ai vazut, garantez eu pentru fiecare, chiar si pentru cele psihologice (primele 3)...Inca o data imi cer scuze, dar nu pot alege dintre ele...

| andrei a răspuns:

Seria star wars

| mhg a răspuns:

Stay [Rămâi cu noi]

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Twilight (toate seriile).

| alessutz11 a răspuns:

Rat Race, Croaziera, Meet the Fockers... Ma rog, foarte multe comedii, daca vrei sa afli mai multe imi dai un mesaj privat.winking

| sînziana24 a răspuns:

Underworld

| Kanpeki a răspuns:

Twilight happy si Naruto :p

| anyana a răspuns:

True blood este un serial foarte fain cu vampiri

| HeyScandura a răspuns:

Kidulthood pentru ca e un film despre realitate.Despre ce se intampla cand o iei pe cai gresitehappyDar pentru mine genul acela de viata este un fel de model.Nu spun ca vreau sa traiesc asa, insa am invatat multe din filmul alahappy
Prima oara l-am vazut acum 2 ani si de atunci cred ca de cel putin 10 ori... dar fara subtitrare ca nu l-am gasitstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fingerprints(Thriller).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

P. S. I Love You... e fff emotionant filmul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Twalight.