| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a întrebat:

Care este filmul|serialul vostru favorit?love struck Al meu 'The Vampire Diaries':X puteti sa imi da-ti si mai multe nume daca preferati mai multe ca as vrea niste idei de filme ca nu mai stiu la ce film sa ma mai uit:dhee hee

Răspuns Câştigător
| rocsana15 a răspuns:

La seriale preferate se numara: Gossip Girl, The Vampire Diaries, si mai nou How I met your mother. Sunt bestiale toatelove struck. La capitolul filme sunt multe preferate: Troia, Inelul nibelungilor, Dirty Dancing, The Ghost, Pe aripile vantului, Gladiatorul, My sassy girl, If only, Titanic, Step up (toate), Mr&Mrs Smith, The curious case of Benjamin Button, P. S. I love you, si mai sunt... dar nu imi mai amintesc la ora asta laughing

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Eu iti pun la dispozitie colectia mea de seriale TV:winking
1. Dexter
2. Heroes
3. Criminal minds
4. Lie to me
5. Modern family
6. Desperate housviwes
7. Eastwick
8. Flash forward
9. Fringe
10. The mentalist
11. Parks and recreatoin
12. Bones
13. NCIS
14. NCIS Los Angeles
15. House M. D.
16. CSI
17. CSI Miami
18. CSI New York
19. Numb3rs
20. Prison Break
21. Queer as Folk
22. Dead Like Me
23. Cold case (doar l-am descarcat, inca n-am apucat sa-l vad)
24. Nip Tuck (doar l-am descarcat, inca n-am apucat sa-l vad)
25. Hotel Babylon
26. Private Practice
27. Weeds (doar l-am descarcat)
28. Surviving suburbia
29. Damages
30. Cashmere Mafia
31. The 4400
32. The lost room
...si mai sunt inca cateva. Le-am vazut in intregime aproape pe toate. Sunt grozave. Iar preferatul meu, cred, ca e "Desperate housviwes". Are de toate: comedie, drama, actiune. Am ras si am plans de nenumarate ori, dar mai mult am ras. oh go on Sigur o sa-ti placa! Vizionare placuta!

P. S. daca n-o sa stii de unde sa le descarci, sa-mi scrii un mesaj. O sa te ajut cu mare placere.

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> explică:

Nu rad Ale pentru ca si eu am 17 ani sh ma uit la H2Owhistling

| Pho3nix a răspuns:

Seriale favorite:
Kyle XY
Smallville
Doctor House
Heroes

si ar mai fi.thinking

| ForbiddenLove a răspuns:

Serialele mele preferate sunt The Vampire Diaries si Gossip Girl. Gossip Girl este foarte diferit de Vampire Diaries si totusi imi place multt :X

| CosminRo a răspuns:

Seriale-seriide filme:twilight, prison breack, lost, the big bang theory, heroes, american pie
Filme:the karate kid, 2012, the road, messengers,

si multe altele as putea sa iti fac o lista lunga sunt un iubitor al filmelor.

| Ale_8242 a răspuns:

TrueBlood - abia aştept sezonul 3
Gossip Girl
Şi chiar dacă am 18 ani, mă uit la H2O. Să nu râzi.

Şi filme, în afară de cele din seria Twilight:
Harry Potter
The rebound
The proposal
Titanic
A walk to remember
Sex and the city
Jumper
Starstruck
cam astea ar fi preferatele mele.

| Adyr0 a răspuns:

Stargate toata seria

| Katherine † Pierce a răspuns:

Pey seriale imi plac: The vampire diaries, Gossip Girl, Spartacus:Blood and sand si Jersey Shore si South parca (daca se pun) si filme: Saga Twilight, Alice in Wonderland, Dirty Dancing, Edward Scissorhands, Remember me, Now and Then, Americat pie (toate), Charlie and the chocolate factory, Mean Girls, thinking Down With love, Jurnalul, Not another teen movie, Juno, Aquamarine, Did you hear about the morgans?, Transylmania (care e tot un fel de comedie cu vampiri), Mic dejun la Tiffany love struck, 13 going on 30 si ar mai fi da lu prea le mai tin mintehee hee

| pruna a răspuns:

Da, the vampire diaries e destul de dragut ca serial. Ca seriale imi plac lost, heroes, true blood, one tree hill. Ca filme mi-au placut : underworld, Silent Hill, The Hangover, Smiley Face, American Pie, Interview with a vampire, the notebook, cruel intentions, bring it on, death note, mama mia, the promotion, the proporsal, etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea am chestii favorite, dar am unele care-mi plac, în ultima vreme am văzut (și mi-au plăcut) The Big Bang Theory și The Mentalist. Acum urmăresc Scrubs și Modern Family.