| anonim_4396 a întrebat:

Care este formatia voastra preferata? a mea este rbd.cum vi se pare aceasta formatie (cu toate ca s-a despartit)

4 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Mie imi place Simple Plan, Refflex, MoRandi, Fly Project, V Sound(Vagabond), Play&win, Alex, David DeeJay si DeepCentral.
Cat despre RBD mi se pareau ok. nimic mai mult.

| beba a răspuns:

Mie imi plac cei de la Directia 5, Cargo...

| raluca_4573 a răspuns:

Si mie imi placea rbd...atunci cand era si filmul [eram a 9 atuncilaughing. ce vremurion the phone...acum chiar daca s-au despartit ii mai ascult. din cand in cand. oricum mie imi place mai mult rock-ul.gen metalica, linkin parca.limp bizkit.si uneori chiar si tokio hotel!laughing

| Andreea_8014 a răspuns:

Nu mai imi place asa de mult RBD, acum ascult:Epica, Evanescence, Tristania...rock in general.