| lovejustinbieber a întrebat:

Care este id-u lui Justin Bieber?:S:Sziceti-mi va rog pentru ca vreau sa-l cunosc si sunt un fan, dar fiti siguri ca nu il voi enerva daca mi-l dati, dar daca nu vreti sa mi-l dati nu-i nici o problemasad

Răspuns Câştigător
| T30D0RA a răspuns:

Justin_bieber94

7 răspunsuri:
| Symona a răspuns:

Justin.bieber_thereal
Dar nu acepta fani in lista happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu il are nimeni, nu e faza ca nu vrem sa ti-l dam big grin doar ca astia din strainatate nu folosesc yahoo big grin

| lovejustinbieber explică:

Mersi Simona dar se pare ca nu este valid id-ulsaddar nu-i numic si mersi oricum

| Aia cu cap mare a răspuns:

Gayu_idiot laughing

| Anda_5509 a răspuns:

NU il are nimeni.happyNumai puneti intrebari de gradinitza.Crezi ca si ar face id ul public?

| NedeaAndrei a răspuns:

Gay_jumatefata_sucker.devil

| alexandra_7704 a răspuns:

Cei din strainatate nu folosesc yahoo:d