| Bubu a întrebat:

Care este idealul vostru in viata?batting eyelashes
Ce citat va place cel mai mult si dupa care va "ghidati" in viata? tongue

Răspuns Câştigător
| Nimicdespus_7705 a răspuns:

"Toate visurile noastre pot deveni realitate daca avem curajul de a le urma"(W. Disney)-asta pentru.ca sunt o persoana visatoare!happy

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Supravietuieste azi ca sa poti lupta si maine
Ca oricare, imi doresc sa raman om pana cand "plumbul va cadea in ultima noapte"

| daii a răspuns:

Pai.eu am cam fost incercata de viata si am invatat in primul rand ca ceea ce nu te omoara te face mai puternic.
Motto-urile mele : Nu lasa teama sa te opreasca din joc! si Daca nu lupti, nu castigi!

by daiiwinking

| emy_8408 a răspuns:

Close your eyes, but keep your mind read open
Eu dupa el ma cam ghidez love struck

| pa1r0c13 a răspuns:

Daca nu risti,, nu castigi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Zi ca el si fa ca tine"-e un fel de motto care mereu l-am pus in aplicare, cand vedeam ca cei din jur voiau sa ma influienteze in mod negativ, pentru a fi "in randul lor". Insa intotdeauna am facut ce mi-a dictat constiinta fiind eu insami mereu din toate punctele de vedere.Si nu am avut decat de castigat in privinta asta.Idealul meu in viata? Sa-mi pot gasi sufletul pereche si sa fiu implinita in viata din mai multe puncte de vedere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Idealul meu in viata e femeia cu mustata. Citat: Bat si *** ca masina de cusut. Sper ca te-a ajutat la cevalaughing

| Andrevia_1205 a răspuns:

"Ce nu te omoara, te face mai puternic! "

| WhateverYouWant a răspuns:

Oricat ar fi viata de grea eu trebuie sa'mi bag p... in ealaughing