| Justina a întrebat:

Care este iubitul lui selena gomez? sau nu are. Dau fundita celui care raspunde primul/

Răspuns Câştigător
| Messyhair a răspuns:

Selena Gomez nu are prieten. A spus doar ca Justin Bieber i se pare un pusti de treaba si simpatic.Atata tot.Nu se intalnesc.
In schimb Justin Bieber a declarat ca Selena este o fata pe placul lui si ca ar fi pe locul 2 in topul sau, dupa Beyonce, bineinteles.

15 răspunsuri:
| :X:X a răspuns:

După ce a declarat că nu are o relaţie cu fostul prieten al lui Miley, Nick Jonas, cu toate că s-au întâlnit de vreo câteva ori, Selena este atrasă de Justin

fundita?:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Markus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietenul lui selena gomez este taylor launtner

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| alexis_5220 a răspuns:

Selene nu ar pr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O iubesti pe selena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena se intalneste cu Nik jonas ca justin biber se intalneste cu elizabet montan prietena lui Miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin nu e intreg la cap cum sa fie cu byonce ea e mai mare ca el in fine selena e cu taylor asa cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut pe youtobe ca sa sarutat cu david henrie si cu justin biber dar a fost si cu nick jonas mama cati iubiti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

R:Cmeronn Quseng

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

daca te-ai uitat la twilght il sti pe vampirul care era imreuna cu bela ila este

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena e o proasta si doar se foloseste de iubitul iei ***J.B.***.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| MadaAng3l a răspuns:

Sall nu stiu nici eu dar as vrea sa afluhee hee