| Laryssaa a întrebat:

Care este mai frumoasa dintre selena gomez si vanessa hudgens?

10 răspunsuri:
| ºPishcotº a răspuns:

Selena Gomez fara dubii!happy

| AndddRu a răspuns:

Aman2 sunt la fel de frumoase, si au acel ceva special.Sunt minunate.Nu se fac comparatii dar eu o aleg pe Selena.happy

| xCherri a răspuns:

Fiecare e frumoasa in felul ei, Mda mie imi place mai mult de Selena

| ankadella a răspuns:

Selena :*

| Laura a răspuns:

Nu știu, dar mi se face scârbă când le văd pe amândouă.

| ChristtineA a răspuns:

Vanessa love struck

| Razvuaroundthefaggz a răspuns:

Justin Bible,Beagle,Goagal,Gogal,Gagal, Bieber Bibel, da da(Maestrul Vanghelie)

| FlorinMysterio a răspuns:

Selena gomez

| maryutza_1723 a răspuns:

Categoric aman2, sunt frumoasa dar sincera sa fiu eu o ador pe selena gomez,

| AleX_1400 a răspuns:

Selena Gomez e mai frumoasa, parerea meatongue.