| Alëxąndŕą a întrebat:

Care este mama adevarata alui Zack si Cody/Dylan Sprouse si Cole Sprouse nu Kim Rhodes aia e in film

4 răspunsuri:
| Bogdana a răspuns:

Kim Rhodes este si in realitate mama lor adevarata. a dat si in Bravo un articol.:p

| Bogdana a răspuns:

Kim Rhodes este si in realitate mama lor, a dat si in Bravo un articol happy

| Bogdana a răspuns:

Sau cred ca am gresit...am gasit aici ceva.http://www.google.ro/......tp?/imgres Microsoft:en-us:IE-SearchBox%26rlz%3D1I7ADFA_en%26biw%3D1209%26bih%3D683%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=437&oei=v7N8TK-dJsTTjAfT6NzTDg&esq=1&page=1&ndsp=31&ved=1t:429, r:9, s:0&tx=42&ty=30...ma lor adevarata se pare ca e Melanie Wright.Scuze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Pe mama lor adevarat o cheama Melanie Wright si, in caz ca vrei sa stii, pe tatal lor il cheama Matthew Sprouse.
Sper sa te fii ajutatwinking
PuPkiss