| k1lNld3r a întrebat:

Care este mancarea voastra preferata?happy Cea mai gustoasa primeste funditawinking

Răspuns Câştigător
| islanka a răspuns:

Pai pizza, cartofi pai, shaorma vai buna-i clatite cu unt de arahide si banane

10 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Cartofi prăjiţi, cu ou şi brânză.

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,in primul rand ador chiftelele. Apoi, cartofii prajiti cu salata, iar ca desert tort cu fructe si piscoturi happy! Bineinteles, nu mananc tortul dupa cartofi prajitilaughing!

| oOSaritaOo a răspuns:

Mie nu-mi prea plac prăjiturile, dar îmi place pizza, chiar dacă e cam sec, îmi palce :X mai ales cea care o faci tu acasă, nu cea de la magazin. E super bună aia ''de casă''. laughing:X

| Încrucişătorul a răspuns:

Ciorba cu perisoare.

| alexs99 a răspuns:

Tiramisu,Pizza

| alexs99 a răspuns:

A ta?

| XBrunetteX a răspuns:

Mancarea gatita de mamawinking

| Anonimuuuussssss a răspuns:

Fideaua cu lapte

| asclepius a răspuns:

Berea se considera mancare? rolling on the floor) pai mancare preferatathinking chili de crab si pizza napoletana ( care se face doar in Italia laughing bine ca locuiesc acolowhistling

| iuliatntbumbum3107 a răspuns:

Pizza este si v-a ramane intotdeauna big grin :X