| Curiosuuuuuuuuuuuuul a întrebat:

Care este numarul vostru norocos sa animalul preferat?thinking

Răspuns Câştigător
| ruxi a răspuns:

Da da; x [oare dc e 17 numarul` tau norocosthinking laughing]
al meu e 29; x sti tu dclaughing
si imi placcccc cainiiiiiipuppy dog eyes [mai ales al meucoolhee hee]

7 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Nr mele norocoase sunt 3, 5 si 9, iar animalele preferate: pisicutzele love struck

| AnaBejenaru a răspuns:

5 si 13 mereu miau purtat noroc.si animalul pref pisica.al tau?

| Rayyy a răspuns:

Numarul meu norocos este 23, iar animalul preferat este cainele. happy

| PurePoison a răspuns:

BUNA! happy numarul meu norocos : 6, animalul meu preferat : pisicaaa:X

| LoLo a răspuns:

Hmmmthinking
numarul meu norocos este 13, si va fi intotdeaunalove struck:Xlove struck... iar animalul meu preferat cred ca este iepurele:X...:*

| IkNoWiLoStBuTLeTmESuFeRiNSiLeNcE a răspuns:

Numere norocoase:9, 8 si 22tongue:X
animalul favorit:pisica(matelelaughing)

| Curiosuuuuuuuuuuuuul explică:

Numarul meu norocos este 17 si animalul preferat este cainele (cane-corso)