| adelyna345 a întrebat:

Care este parerea despre o fata care iti dezvaluie sentimentele in fata unui baiat(fara sa fie un cuplu)?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am o parere buna si cred ca respectiva fata are foarte mult curaj si nu se teme de ce va primi ca raspuns! o admir si o respect.bine doar in cazul in care e o fata ok nu o curvulita.RESPECT PENTRU FETELE CUMINTI SI FOARTE CURAJOASE! RESPECT SI PENTRU TINE(pentru ca ai avut curajul sa pui o asemenea intrebare si cred ca respectiva fata esti chiar tu inca o data RESPECT!) funda?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| ALEXANDRA1356 a răspuns:

Nu este nimic gresit! Femeile si barbatii sunt fiinte egale! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca "ea"( imi dau seama ca aia esti uh tongue ) a facut ce trebuie insa de multe ori risti sa iti fie inima franta.

| TheCrab a răspuns:

Depinde de modul in care face asta...
mie mi se pare ok.cu o singura exceptie.sa nu pari obsedata...chiar daca esti
in mommentul in care ea face asta trebuie sa fie calma, linistita
ca si cum s-ar intampla ceva normal, astfel o sa-i lase o impresie buna baiatului.winking