| Gabrielaandrei98 a întrebat:

Care este piesa voastra favorita? a mea adele-someone like you :X

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Metallica - "Nothing Else Matters"
http://www.youtube.com/watch?v=bAsA00-5KoI

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Ai nimert-o. Aia este şi a mea. Cântă superb Adele. Şi cu câtă grijă interpretează piesa. Someone Like You. Dar îmi mai place şi Inna-Goodbye.winking

| KatherineVonDrachenberg a răspuns:

Si mie imi place melodia asta dar imi place si melodia Adele - Rolling In The Deep happy

| pisicutaadorabila a răspuns:

Sincer eu am mai multe melodii preferate, printre care si aceasta, Crying in the club- Camila Cabello, Meant to be- Bebe Rexha, Dusk Till Dawn- Zayn, etc.