| Andre a întrebat:

Care este povestea voastra de dragoste? adica cum va-ti cunoscut? cand ati avut parte de primul sarut?

Răspuns Câştigător
| arysa a răspuns:

Ne-am cunoscut la un majorat, am dansat impreuna, apoi am mai vorbit, ne-am intalnit si dupa maxim vreo luna ne-am cuplat. Primul sarut pe 1 martie cand mi-a luat si un trandafir frumos rosu:X Si acum mai suntem impreuna. Povestea ta de dragoste?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vino si alaturate Comunitatii de Romani din New World.
http://www.erepublik.com/en/referrer/lostROsoul
Romania are nevoie de tine!Hai Romania!

| diana_4229 a răspuns:

Eram intr-o tabara si m-am idragostit de cantaret si el de mine, la resturant m-a inrebat daca vreau sa fiu cu el.primul sarut a fost misto, el saruta wooowwwaa, noi jucam adevar si provocare si am fost provocata sa il sarut si apoi toata lumea a aflat ca eram impreuna.

| xxxxxxxx a răspuns:

Pe facebook, dupa 2 saptamani

| onik91 a răspuns:

Ne-am cunoscut in 2000 cand m-am mutat in cartier.ne stim de 11 ani iar de 4 ani suntem impreuna ( am mai fost si inainte dar nu serios big grin ) primul sarut.14 septembrie 2007