| midnight_2375 a întrebat:

Care este prajitura voastra preferata? Inafara de torturi laughing si clatite, chec sau cozonac laughing

Eu acum ador amandina :X

18 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Poate suna ciudat...niciuna big grin

| xibalba a răspuns:

Cremsnitul imi place de mor, la fel si negresa. Si crema de zahar ars.

| JeSa a răspuns:

Tiramisuul

| SweetCandy a răspuns:

Amandina:X

| Zâmbărici a răspuns:

Vaiii si mie imi place ffff mult amandina:Xe super buuna>:pe mi-ai facuut pofta ...trebuie sa merg sa imi cumparlaughinglaughinglaughing

| MM a răspuns:

Eclerul :X

| georgiana a răspuns:

Tiramisu este prajitura mea favorita.

| Aly07 a răspuns:

Sunt un gurmant, nu refuz nimic rolling on the floor glm

| just|breathe a răspuns:

Cu siguranta...:Tiramisul:X:X, dar nu orice Tiramiswinking, ci acela facut de minehee hee. Cea mai tare prajitura.Toata lumea mi-a laudat-o, si sunt mandra de asta smug.

| BabyPink a răspuns:

Tot ce conţine ciocolată laughing

| mihaa a răspuns:

Eu am o prajitura preferata, dar nu-i stiu numele, dar e delicioasa, blat ca mak si nuka de cocos si crema de galbenus ca rama, un deliciu

| I.Love.Football a răspuns:

Baclava'ua drooling ( e foarte insiropata, de aceea o mananc rar - putin, dar BUN! ).

| OpreaSimonaAlina a răspuns:

Cremeşullove struck

| blunts a răspuns:

Placinta cu mereeee!

| obarbiebruneta a răspuns:

Ador eclerul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eclerul, de cand a aparut.si savarina dar fara frisca, cu ciocolata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza. buna sa fie :X

| ralu_7027 a răspuns:

Ador prajitura cu mere pe care o face mama.