| ersiluka a întrebat:

Care este primul lucru la care se uita un baiat laughing la o fta laughing)? dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| bianca9422 a răspuns:

La corp(fund sau sani)

parerea mea happy

8 răspunsuri:
| Piiink a răspuns:

Se uita la cur si tatewinking laughing) Tipik rolling eyes

| St3fY_3193 a răspuns:

Pai la fata, la ochi deci la aspect la cum aratawinking

| Rebel9 a răspuns:

Poi ce sa zic primul lucru la care se uita un baiat la o fata sunt dotarile ei daca ma intelegi.

| m2d2lin a răspuns:

La ochii pentru ca la inima nu are cum...

| Fluture a răspuns:

Din propria experienta iti pot spune ca fata. laughing
Bine.acum conteaza firea fiecaruia.
Tot din propia experienta iti pot spune ca se uita si la gradul de amuzament pe care il ai in tine. [care sa fie ridicat laughing]

Pfoa.hai ca aiurez.laughing
Dar e adevarat:d
Multa bafta:*

| Roxu_5731 a răspuns:

Poii in ziua de azi baieti se uite la cum arata. Nu se mai uita la comportament si se uita cum arata. Cam asa : Slabuta dar nu prea, sanii sa fie ahhum atragatori dar sa nu intreaca masura, posteriorul sa fie si el pe un loc acolo dar nici sa nu mai incapa in haine. Mdaa preferintele unui baiat de obicei Dar crede-ma mai bine il intrebi pe el ce si cum ii place iar tu dupa incearca sa te faci pe placul lui daca il iubiesti cu adevarat ca doar e vorba de baieti.happy. Succes :**

| Noname_4977 a răspuns:

Parerea mea ca baiat, e ca baietii se uita in primul rand la aspectul fizic. Daca fata corespunde din punctul asta de vedere, pe urma o sa caute sa vada si sufletul, ca mai apoi sa-i cunoasca si viata...traiul vreau sa zic.

| Etelca a răspuns:

Conteaza si de baiat. Daca baiatul vrea sa fie macho se uita sa fie un fund bombat si niste sani mari. Daca baiatul este unul normal eu cred ca se uita la dantura, la par si in primul rand la ochi.Am citit o data o revista, iar un baiat spunea asa:,, Daca fata are ochi frumosi imi vine sa ma scald in ei."