| Bellinda99 a întrebat:

Care este primul lucru la care va uitati la un baiat?(intrebare pentru fete)

5 răspunsuri:
| AlexiaD a răspuns:

Eu una ma uit la aspectul fizic. Vreau sa spun ca nu exista o anumita parte a corpului la care ma uit prima data.
Desi,uneori prima impresie poate fi gresita, vestimentatia, atitudinea si multe alte chestii ce tin de exterior dezvaluie destul de multe lucruri despre oameni.

| JustDeedee a răspuns:

Cineva care te intelege si poti sa-i marturisesti orice. Sa te faca fericita, " sa te ridice atunci cand cazi ".

| missmine a răspuns:

Cred ca orice fata isi doreste sa aiba LG ea un baiat care arata bine, dar prima data consider ca te uiti la ochi sti cum se spune:ochii sunt oglinda sufletului! funda te rog!

| Iulia1106 a răspuns:

Da. Si eu tot la ochi big grin.

| Asdfghjklm a răspuns:

Prima datta ma uit la ochi, iar ei ii descriu baiatul in amanunt...happy