| rap4us a întrebat:

Care este probabilitatea sa devii baschetbalist daca faci baschet timp de 3 ori pe saptamana, timp de 5-6 ani si daca esti bun la aparare, blocare, dat la cos si toate astea?

2 răspunsuri:
| criiele a răspuns:

Mare daca ai incredere in tine si nu te lasi descurajat de nimeni

| AndreyKira a răspuns:

Cu antrenament de 3 ori pe saptamana ajungi bun, eu si colegii mei jucam la scoala si am evoluat foarte mult intr-un an doar cu ce ne-a invatat profa de sport, cu antrenament e si mai bine pentru ca o sa te ajute antrenorul.