| Noi_Rade_Cu_1994 a întrebat:

Care este semnele ca mam îndrăgostit de o fata?
Cel mai bun ia funda

8 răspunsuri:
| OrangeJuice a răspuns:

Sper ca gramatica ta oribila e doar un semn ca esti indragostit...

| vampire16 a răspuns:

Semnele este ca daca te aprori de ea incepi sa te balbai, sa incepi sa transpiri si nu mai esti atent la nimica in timpul orelo esti cam visator. Daca chiar esti indragostit de ea daca o vezi cu un alt baiat vorbind cu ea incepi sa devi cam gelos.Iti ures succes!

| sisoloco a răspuns:

Semnele mele care este imi spune ca tu nu stie sa vorbeste corect lb. romana

| ZK a răspuns:

Semnele este că trebuie înveţi gramatică mai întâi.

| Nicku2011 a răspuns:

Fluturi in stomac! Inrosire! Obisezi seara, faci cv cu gandu la ea si nu-l faci bine

| Noi_Rade_Cu_1994 explică:

Bah astia care spun ca nu stiu sa scriu
Sunt pe tabelta si la orice cuvânt mă corecteaza netul

| razvi99 a răspuns:

Te bucuri cand o vezi uneori rosesti si esti distrat cand vorbesti cu ea

| ScorpionScream a răspuns:

Esti majoritatea timpului "distrat"... adica nu esti atent la ce se intampla, te gandesti numai la ea... o respecti foarte mult, nu i-ai face rau pentru nimic, ai renunta la vicii ca sa fii cu ea, esti mereu visator si nu-ti mai pasa de problemele personale.
Sper ca te-am putut ajuta. happy