| anonim_4396 a întrebat:

Care este serialul vostru preferat?
Mie imi place Dr House voua?

8 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Păi mai nou am un fetish pentru Hannibal. True Detective mai e jmeker. Dar serialele mele preferate o să rămână The Wire și Breaking Bad.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

City hunter

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Arrow big grin
și Being Erica e super big grin

| Catalinhhh a răspuns:

Dexter --> Dexter este un serial american care prezintă povestea lui Dexter Morgan (Michael C. Hall), un legist care analizează urmele de sânge pentru Departmentul de Poliție Metropolitană din Miami, dar este și criminal în serie.

Serialul a fost difuzat prima oară pe 1 octombrie 2006 pe Showtime, iar al cincilea sezon a început să fie difuzat pe 26 septembrie 2010. În România este difuzat pe PRO TV.

| TwiXXXie a răspuns:

Game of Thrones big grin

| MilkWithCereals a răspuns:

Eu ma uit la animeuri, sunt tot seriale. big grin Insa care sunt cu oameni... As spune SOA. happy

| xBlackUndergroundx a răspuns:

Pai, Dr Who; si ca si tine, Dr House.

| DeeaDenyyyy a răspuns:

The vampire diaries,The originals(ambele sunt cu vampiri), The lost world, NCIS:Ancheta militara, imi place in general toate serialele de pe AXN, DIVA UNIVERSAL ETC.