| Mariana_5897 a întrebat:

Care este skype-ul real al Selenei gomez va rog cinava sa-mi spuna?

1 răspuns:
| NoMusicNoLife a răspuns:

Poti sa astepti mult si bine pentru ca nu ti-l va da nimeni pe cel adevarat, din simplul motiv ca nu se stie. Doar prietenii cei mai apropiati si familia ii stiu id-ul de mess.

Si chiar daca vrei primi niste id-uri, toate vor fi false si chiar daca iti va raspunse cineva pe engleza, pot fi o mie de oameni care se dau drept Selena. Poze cu ea se gasesc cu sutele pe net, asa ca nu-ti fa sperante.

Scz ca te-am dezamagit.

Maturizati-va oameni buni oh go on