| Ananas2 a întrebat:

Care este stilul vostru vestimentar? [ +poze] dau funda love struck

6 răspunsuri:
| tigari_6699 a răspuns:

Http://vanatai.hi5.com
stilul meu vestimentar este unul simplu si comod

| Gentiana a răspuns:

Mie imi place mult sa ma imbrac lejer, comod, nu prea multe haine pe mine.De obicei imi iau banalii jeansi, da rcateodata imi iau si o pereche de colandti cu o bluza mai lunga, gen:
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:9, s:0

Dar nu am colanti chiar asa luciosi, si bluza este altfel, oricum a fost un exemplu.
In rest, cu jeansi si o bluza.tricou etc.
La evenimente mai speciale, imi iau ceva mai special, normal, prin oras, la mall...

| AndaWest a răspuns:

Eu sunt ca un cameleonlaughingcand nu am chef de nimic ma imbrac cu trening, bluze largi si papuci de casa, cand ma simt eleganta ma imbrac elegant, in rest sport, adica blugi, bluza si hanorac, sau blugi, pantofi cu toc si o bluza

| cat a răspuns:

Eu ma inspir din siteul asta http://www.newlook.com/

| Maria002 a răspuns:

Buna! Eu ma imbrac mai emonik adica un fel de emo sau cate o data ca Selena Gomez in Magicieni din Weverliplace oricum mie imi place mult stilul ei