| Deathness a întrebat:

Care este talentul tau? Sau talentele tale?

Răspuns Câştigător
| Andreutsa25 a răspuns:

De aproximativ 3 ani am facut o mare pasiune pentru pictatul unghiilor...nu stiu cati considera asta un talent dar lucrarile mele sunt chiar reusite si ma mandresc cu ele si nu am avut nicio clienta nemultumita happy din punctul meu de vedere este un talent pentru ca nu oricine poate desena, spun eu, asa frumos big grin si aici imi permit sa fiu putin modesta happy

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant pasionat la volan, ador sa conduc masina mai ales furgoneta si cand revin in tara dau de categoriile C, CE apoi imi caut de munca ca sofer pe tir. Uite o mica vizualizare a zonei pe unde locuiesc eu http://www.youtube.com/watch?v=_PPQJ2rVfSo

| babyblue a răspuns:

Nu stiu daca am un talent incredibil... Poate inca nu l-am descoperitthinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai am putina voce, sunt un actor bun si desenez exceptional.