| Andreea_6958 a întrebat:

Care este tara voastra preferat din lume? si de ce?

Răspuns Câştigător
| andreea13_5992 a răspuns:

Franta, evident din cauza Parisului.big grin si Suedia, pentru minunatiile ei love struck. Toate tarile din lume au frumusetiile lor, peste tot gasesti ceva interesant si captivant.(parerea mea)

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Romania...pentru ca inseamna ACASA.

| Twp3w a răspuns:

Anglia si Rusia...Mai mult Anglia pentru ca e cea mai simbolica tara pentru ca are si regina big grin... Iar Rusia pentru ca pr meuh e russrolling on the floor

| yyyyy a răspuns:

Anglia love struck. pentru ca mi se pare un nume frumos si ca... ca este super frumoasa... oooo ador peisajele :X:X:X:X. dar tara ta preferata care e?

| AlessiaRebecca a răspuns:

Portugalia.de ce? fiindca acolo e Cristiano Roanldolove struck

| Andreea_6958 explică:

Mie in general imi plac tarile exotice,mare etc...
imi place foarte mult Spania, am fost acolo si la vara am de gand sa ma reintorc, are locuri foarte frumoase
bineinteles si Italia,
si Mexic e o tara foarte exotica si nun exclud faptul ca are multe parcuri de distractie, foarte frumos!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am, imi plac toate, inclusiv America, chiar daca nu suport populatia cretina a tarii.
Imi place Romania in principal, si viata de aici la fel de mult cum imi place tara.Nu mi-as da strazile si casele de prin cartierul meu pe niciun Paris sau Berlin, chiar daca imi place Germania.
Bafta`!

| NixoN a răspuns:

Grecia! I-mi place sa aflu mai multe despre viata lor de inainte... cred ca a fost destul de interesanta, e o curiozitate pentru mine!