| alltoowell a întrebat:

Care este Topul 5 Eurovision 2012 al vostru? Al meu este asa : 5.Franta : Angunn - Echo (You And I ) 4.Grecia : Eleftheria Eleftheriou - Aphrodisiac 3.Cipru : Ivi Adamou - La La Love 2.Romania : Mandinga - Zaleilah 1.Suedia : Loreen - Euphoria

4 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Loreen a cantat ireprosabil, dar cea din Cipru si Mandinga au avut scapari.

| Dunhilll a răspuns:

1. Suedia
2. Romania
3. Turcia
4. Grecia
5. Rusia
Funda?

| IIZZYY18 a răspuns:

1.Suedia --> clar una dintre cele mai bune piese din cei 50 si ceva de ani de eurovision.
2.Albania
3.Spania
4.Italia
5.Grecia