| Curci a întrebat:

Care este trupa voastra romaneasca preferata? Cine spune trupa care imi place mie primeste funda!

17 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Voltaj. Abia astept sa vina saptamana viitoare aicihee hee

| Bacemi a răspuns:

Nu am una singura care sa imi placa. Cel mai mult imi plac 3SE, Akcent, Holograf, Hi-Q, Directia 5 si Voltaj.

| Libelle a răspuns:

Imi placea mult 3 sud est...bestiali:X
si deepcentral e in regula nu am nimic nici cu alb-negru si directia5, ascult de toatelaughing

| arysa a răspuns:

David Deejay&Dony

| georginika a răspuns:

DeepCentral si Animal-x

| Ada... a răspuns:

Bună! Akcent şi Voltaj. love struck

| darrio2007 a răspuns:

Holograf.Sigur tie nu-ti place.

| Alexandru a răspuns:

Holograf imi place.

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Deepcentral tongue

| denise_9126 a răspuns:

Holograf.

| anusha a răspuns:

Salut, foarte mult imi plac Directia 5 si Holograf.

| Adyr0 a răspuns:

Parazitii

| cicilica a răspuns:

DeepCentral, bug bafia si voltaj

| impossible93 a răspuns:

Voltajlove struck... dar imi place si Holograf si Directia 5

| ღjust meღ a răspuns:

Imi place simplu, imi mai place cum canta alex velea, inna si connect-r ...in rest nu prea ascult muzica romaneascahappy
cat despre ghicit, nu stiu ce muzica iti place tie...fiecare cu preferintele lui.

| Curci explică:

Nu pot sa dau mai multe funde?

| TOP2010 a răspuns:

Trupa mea preferata este HI Q o ador. Nu stiu ce trupa iti place deoarece nu citesc mintile oamenilor. Fiecare persoana are propiile preferinte la genurile muzicale sunt diferite situati.

Bafta sper ca ti-a fost folositor raspunsul meu