| anonim_4396 a întrebat:

Care este varsta cea mai potrivita la care poti avea un iubit?

11 răspunsuri:
| XVCDG a răspuns:

Un iubit care sa tina la tine consider ca poti avea pe la varsta de 16 ani, ce e sub 16 ani in jos sunt ca niste prieteni mai apropiati.

| AneDăă a răspuns:

Eh.nu e o varsta anume.nci cand simti tu ca iubesti cu adevarat persoana respectiva,cand simti acel ceva soecial care il cautai de mult,cand simti fluturasi cand vine timpul,cand crezi tu cu adevarat ca merita sa incepi o relatie,cand esti tu pregatita, deci dupa, cum bine vezi nu exista un termen pana la varsta x iti faci un prieten de la varsta y in colo nu sau inainte de varstta z nu.deci cand crezi tu ca esti pregatita,alegerea ta conteaza cel mai mult,iti doresc bafta in gasirea printului
Te pup:* Si sa fi fericita si sanatoasa, te pup scumpica:* Ps:Esti foarte draguta, cu siguranta vei gasi un prieten(iubit) cred ca toti baieti-s in limba dupa tine! Te pup:* Funda?

| Aylee a răspuns:

Nu exista varsta pentru asa ceva happy

| badboyvlad a răspuns:

Nare importanta :-plaughing

| Rocsaanna a răspuns:

Dragostea nu are varstahappy

| Rocker4Ever a răspuns:

13 ani

| ρμshтǿªιkaaa a răspuns:

Pai cam de la 17 ani dar bine acum poti avea un iubit chiar de la 14 :d

| andreea2819 a răspuns:

Nu conteaza varsta ...nu stiti ca dragostea nu are varsta(cu cat mai devreme cu atat mai bine) laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa 20.
@loveyoubai,cum sa ai,, iubit,, de la 14 ani? Ca ti se deformeaza toate oasele daca faci aia la 14 ani!

| delia_6094 a răspuns:

16,17,18,19.Dar nu-i nici o problema daca incepi mai devreme sau mai tarziu!

| username_8117 a răspuns:

O intreabre buna dar cred ca fara raspuns concret pentru ca nu varsta conteaza conteaza sa fi tu pregatitawinking si sa nu faci greseala sa te duci tu la baieti asteapta sa vina ei la tine cred ca sti la ce ma refer big grin daca nu trimite-mi un mesaj si iti dau id mew si poate te ajut asawinking