| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a întrebat:

Care este visul vostru?happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa devin nemuritoarebatting eyelashes.

36 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa faca prin zona o partie de schibig grin

| Bacemi a răspuns:

Sa gasesc fata ideala pentru mine si sa traiesc cea mai frumoasa poveste de iubire din toate timpurile.

| User a răspuns:

Sa fiu milionar in euro day dreaming. de fapt ma multumesc si in lei.

| Marii a răspuns:

Sa locuiesc intr-un apartament de lux din NY. happy

| Luori a răspuns:

Sa am o viata buna si sa fiu fericita!

| Ana-Maria94 a răspuns:

Sa merg in Los Angeles:Xsi sa-l cunosc pe Peter Facinelli:X:Xhee hee

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Momentan principalele probleme sunt cu banii si cu capu'. Mi-as dori sa traiesc o vreme pe o insula superba, liber de griji si cu cei mai buni prieteni aproape. Inainte de asta as da o tura prin toate colturile lumii daca mi-ar permite banii un comfort decent. Si evident, ca orice om normal, alaturi de perechea potrivita.

| Alisa a răspuns:

Sa imi fac o cariera, si sa am o familie fericita + si ceilalti dragi sa fie fericiti. si sa calatoresc multttt love struck

| viatadecacatt a răspuns:

Sa am o vila la malul marii, fara parinti doar cu cineva drag mie, sa fac ce vreau eu, sa uite de viata asta greahappy.

| deejayra a răspuns:

Sa ii cunosc pe Armin van Buuren, Alex Morph, Andy Moor, Dj Tiesto, Above and Beyond, Ashley Wallbridge, Markus Schulz, Emilio Fernandez, Paul van Dyk, Ferry Corsten, Ian Carey si Ice Cube... cer prea mult?

| Kassandra1408 a răspuns:

Vreau sa termin facultatea in Anglia, sa lucrez pentru Serviciile Secrete engleze, sa calatoresc si sa ma simt implinita.( un barbat atragator si inteleigent care ma asteapta acasa nu m-ar deranjalaughing In rest, vreau cat mai multa aventura in viata mea - mai vreau un tatuaj, vreau sa incerc sjydiving si scufundari si sa merg la cat mai multe parcuri de distractiehappy Care e al tau?

Răspuns utilizator avertizat
| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå explică:

Visul meu este sa devin actrita...sa am o familie unita(un barbat care sa ma inteleaga si 2 copii fata+baiat)... vreau sa am 2 copii deoarece eu sunt singura la parinti si nu vreau ca, copii mei sa treaca prin singuratate.si mias mai dori o vila la malul marii big grin

| Pisiii :x a răspuns:

Sa plec departe de romaniawinking si departe de orice lucru rau big grin

| andalu a răspuns:

Sa las ceva util "in urma mea" (mda,,, nu ma refer la copii sau cateva haine care sa fie date de pomanabig grin) happy chiar daca stiu ca in timp oricum va deveni "deprecated" oricum ar ramane "acolo". probabil insa ca va ramane doar un vis.

| ÅñdRa a răspuns:

Sa pot ajunge la facultate in Londra si sa ma stabilesc acolo:X
Sper sa am puterea necesara si sa lupt pentru ceea ce-mi doresc

| DianaLostInDreams a răspuns:

@ Ana-Maria94, mi'ai furat visulblushing.

| georgi1897 a răspuns:

Sa am pe cei dragi aproape si o cabana la munte sau o vila la miami beach

| dragosh a răspuns:

Sa fiu al mai bogat om din lume...alerg dupa bani cum fuge necuratul de tamaielaughing

| anda1313 a răspuns:

Sa am familia mea, 2 copii, un sot care sa ma respecte, iubeasca (bla bla), o casa la tara, o masina, concediu la mare cu copii, concediu la munte cu cortul cu copii, sa am salarul triplu fata de acum.

| zumba zumba a răspuns:

Sa ma dau cu poponetzu de pamant.

| Clauditza a răspuns:

Sa ajung o mare cantareata si sa cant pe scena alaturi de Spike si Guess Who

| Clauditza a răspuns:

Sa ajung o mare cantareata de Hip-Hop si sa cant pe scena alaturi de Spike Guess Who Dr. Dre Snoop Dog etc

| adydassler a răspuns:

Sa ma realizez in viata si sa fiu fericit...winking

| pepenerosu a răspuns:

Deocamdata e sa am o trupa rockhappy Si stiu ca e posibil

| BlackHeart a răspuns:

Sa il intalmesc pe Bill Kaulitz... e ciudat dar imi doresc asta de foarte mult timp big grin

| someone_8322 a răspuns:

Sa fiu pentru totdeauna libera!

I'm free! laughing

| pretty27girl a răspuns:

Am mai multe. sa fiu cu el :X, sa fiu cantareatabig grin. mai multe si destul de realizabile

| ray_1368 a răspuns:

Sa am o trupa(nu neaparat rock) cu care sa ma afirm big grin.