| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a întrebat:

Care este visul vostru?happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa devin nemuritoarebatting eyelashes.

36 răspunsuri:
| LucianaM a răspuns:

Sa ajung cantareata asa imi daoresc ce mai mult love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa devin hair stylist :d.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io sunt mai nebun. Visul meu e să arunc în aer statuia libertății.batting eyelashes
Nu știu de ce, dar mă enervează...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa*mi construiesc un viitor stabil, sa ii am pe parintii mei sanatosi si sa fiu slabahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

To find love...

| Bruneta Cu Ochi Albastrii a răspuns:

Sa am o sora sau un frate

| Cristian110194 a răspuns:

Ceau!

Pffff.Visul meu?happy

In primul rand sa fiu sanatos eu si familia mea, iar apoi sa ajung un mare arhitect sa intalnesc o fata care sa se dovedeasca "aleasa". si sa stau tot restul vietii mele pe o casa la malul unui ocean, pe o insula de exemplu si sa nu am grijile zilei de maine.