| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a întrebat:

Care este visul vostru?happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa devin nemuritoarebatting eyelashes.

36 răspunsuri:
| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå explică:

Visul meu este sa devin actrita...sa am o familie unita(un barbat care sa ma inteleaga si 2 copii fata+baiat)... vreau sa am 2 copii deoarece eu sunt singura la parinti si nu vreau ca, copii mei sa treaca prin singuratate.si mias mai dori o vila la malul marii big grin

| someone_8322 a răspuns:

Sa fiu pentru totdeauna libera!

I'm free! laughing

| pretty27girl a răspuns:

Am mai multe. sa fiu cu el :X, sa fiu cantareatabig grin. mai multe si destul de realizabile

| dragosh a răspuns:

Sa fiu al mai bogat om din lume...alerg dupa bani cum fuge necuratul de tamaielaughing

| anda1313 a răspuns:

Sa am familia mea, 2 copii, un sot care sa ma respecte, iubeasca (bla bla), o casa la tara, o masina, concediu la mare cu copii, concediu la munte cu cortul cu copii, sa am salarul triplu fata de acum.

| LucianaM a răspuns:

Sa ajung cantareata asa imi daoresc ce mai mult love struck