| morphineeboy a întrebat:

Care firma este mai buna dintre Avon si Oriflame?

8 răspunsuri:
| Piㄨㄨy a răspuns:

Eu cred ca Avonbatting eyelashes. De cand ma stiu, de aici imi procur produsele cosmetice si nu numaitongue
dar nici Oriflame nu e reabig grin

| Loveis4free a răspuns:

Mie imi plac mai mult produsele oriflame dar si cele de la avon sunt ok.Dar sa stiti ca nu conteza atat pretul cat calitatea.Chiar daca cele de la avon sunt mai scumpe consider ca produsele oriflame sunt mai bune

| tzze a răspuns:

La un momentdat mizam pe Avon, insa produsele au cam lasat de dorit in ultima vreme asa ca m-am reorientat spre Oriflame (calitate exceptionala, la un pret bun.)

| misumisu a răspuns:

Avon este scumpa, oriflame este ieftina
Avon este mai buna, oriflame este mai slaba

| ovidiu97 a răspuns:

Pentru mine avon

| Georiflame a răspuns:

Oriflame, candva mi-a placut si Avon, pana sa descopar Oriflame. acum folosesc numai produse Oriflame pentru ca sunt mult mai de calitate, chiar daca sunt putin mai scumpe decat la Avon.dar merita sa dai un ban in plus cand este vorba de sanatatea pielii tale... happy

aveti grija de voi :*:*
ID de mess : totunzambet

| xBlueEyes a răspuns:

Avon