| IoanaAprk a întrebat:

Care fond de ten actioneaza cel mai bine impotriva cosurilor?

Răspuns Câştigător
| love_1456 a răspuns:

Hey! cele de la avon nu mi se par prea bune, incearcale pe cele "miss sporty" dar fondurile de ten nu actioneaza asupra cosurilor, ele doar le acopera

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. La mulţi ani!
Fondul de ten calmant de la AVON, dar nu acţionează împotriva lor, doar le acoperă.
O zi frumoasă, Crăciun fericit happy!

pa, pa.

| BeHappyForMe a răspuns:

Nu stiu daca exista un fond de ten care sa actioneze asupra cosurilor dar pudra usuca cosuri la mine.

| deeeeeeaaa a răspuns:

Niciunul. doare le acopera pentru cosuri foloseste si produsele clearskin de la avon happy