| ArinaMK a întrebat:

Care-i cel mai jenant lucru care vi s-a intamplat la un restaurant?
cel mai tare, are funda!

6 răspunsuri:
| heartslow a răspuns:

Poi, creka a fost atunci cand am mers eu si cu alti 5 baieti la un restaurant stilat,si avea si scena unde sa cante diferite formatii, avea si niste tablouri foarte interesante, si vine un chelner de vreo 40 de ani in frac si ne aduce meniu. Dupa ce ne hotaram ce vrem fiecare, ii spunem chelnerului ce vrem fiecare si noi cum eram morti de foame dupa vreo jumate de ora cum vedem ca nu vine comanda incepe unu sa umble pe telefonul lui mobil,si ce credeti ca ne arata? Poze cu femei goale laughing rolling on the floor si apoi fara sa observam noi vine chelnerul si se uita fara sa vrea in telefon. Apoi noi cum il observam ne cerem scuze foarte respectuos, dar el ne spune "N-ai putea sa-mi trimiti si mie pozele prin bluetooth "laughing rolling on the floor Asta creka a fost cea mai tare faza, sper ca ti-a placutwinking daca da, astept funditabig grin

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună!
Când am mers la un restaurant şi am vomitat pe jos. rolling on the floor Şi după ce am vomitat eu au mai vomitat 2 persoane. Eram să mor de ruşine. Auch.
Baftă!

| Tourniquet a răspuns:

Aveam vreo 5 ani si am mers cu mama, tata si sora mea mai mare si eu am spart un pahar si mama a trebuit sa plateasca. laughing

| Dr3yga20 a răspuns:

Am mancat odata la un restaurant din Galati de 700 mi, 70 roni acum, cred ca vreo 5 feluri de mancare + tort eram la ziua verisoarei mele iar ospatarita era mirata cum de mai incapea si dupa al 4 fel apraope ca ma gonise din restaurant sau ma gatea pe mine ca ma transformases intr-un porc.

| Dianaaa1997 a răspuns:

Pai, cred ca cel mai jenant a fost atunci cand aveam 5 ani si m-am incuiat in toaleta. Dupa ce imi terminasem nevoia, mi-am dat seama ca nu stiu cum sa o deschid. Parintii si-au dat tarziu seama ca lipseam de ceva vreme, dar au venit intr-un final. Tot personalul de acolo a venit si incercau sa imi explice cum sa o descui. Cand dupa vreo 2 ore am reusit sa ies, tot restaurantul se uita la mine laughing a fost foarte distractiv pentru minehee hee

| onename a răspuns:

Nu mai venea ospatarul odata si l-am strigat mai mult de nervi 'puiuleee' si m-a auzit straight face. Colegii mei i-au lasat acolo unde se pune bacsisul un cartof pai, sare si piper. happy Apoi, in gluma dar totusi, puneau in servetel sare zicand ca nu au acasa ca sunt saraci. Si faceau pachetele cu sare si piper pentru acasa. Au luat si scobitorile.