| anonim_4396 a întrebat:

Care-i faza cu Conversii?

4 răspunsuri:
| Neah a răspuns:

Conversii :X:X
sunt cei mai faini si scumpi tenisi, tin mult timp si chiar merita sa iti iei, eu vreau de Craciun si stiu sigur canu o sa primes

| ChristineW a răspuns:

Conversii sunt cei mai tari pantofi ever. Dar doar daca sunt de la All Stars, doar ratati poarta fake-uri. Sunt comozi colorati si IN. Dar pe uni ii deranjeaza pretul de la 200 lei in sus... totusi merita.

| Dreamin a răspuns:

Vine de la CONVERSE-ke este o firma de tenisi :):*
http://www.google.com/......tp?/images

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci...lasa-ma sa-ti tzin niste teorie.Converse e un brand celebru de incaltzaminte al carui design a fost creat in 1908 de Marquis Mills Converse. In anii '20 basketbalistul Chuck TAYLOR a fost atat de incantat de Converse, incat a adus imbunatatiri designului acestor pantofi sport. De la lansarea liniei All Star in 1923 tot mai multi au inceput sa poarte CONVERSE. Chiar si in al 2lea razboi mondial oamenii prtau convers. IN fine... Acum SE vand in jur de 30000 de perechi saptamanlal. Ce sa zic: tot mai multa lume a inceput sa poarte conversi.