| AndutzaAndu a întrebat:

Care-i treaba cu funditele alea? Daca ai cat mai multe fundite poti deveni expert TPU sau ce-s cu ele?(nu ma intereseaza sa devin expert TPU). Sau doar ai si tu acolo cateva fundite numai asa ca sa nu zici ca nu ai?

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Funditele sunt simbolul raspunsurilor castigatoare.Desigur ca un mare numar de raspunsuri corecte si folositoare indreptateste administratia sa declare pe cineva expert.Este o titulatura oarecum onorifica. Expertii nu se cunosc cu Raluca(poate doar intamplator), nu beneficiaza de vreun avantaj material, sunt doar considerati useri devotati site-ului. Urmareste raspunsurile la o intrebare ceva mai veche si vei vedea cum arata o fundita in dreptul primului raspuns.

2 răspunsuri:
| Criiss16 a răspuns:

Nu stiu ce sa-ti zic despre fundite. Dar stiu ca expertii TPU se aleg dupa cat de inteligente sunt raspunsurile lor, complete si folositoare.happy

| AndutzaAndu explică:

Multumesc pentru raspuns