| anonim_4396 a întrebat:

Care-i treaba cu "Robotzii"?

Răspuns Câştigător
| DoarOana a răspuns:

Buna CiudatBogar,
Robotzi e primul mini serial romanesc care apare in fiecare joi si se pare ca are destul de mare succes.
Uite aici toate episoadele http://creativemonkeyz.com/category/roboti/
Pa, pa

6 răspunsuri:
| Ionutz1998 a răspuns:

Este ''mo si foca'' si apare in fiecare joi cate un episod da pe youtube si scrie robotzi si vezi toate episoadele...sunt foarte amuzante iti garantez

| AstaMikuAndrey a răspuns:

Robotzii sunt un fel de desene animate.Sunt creati de niste oameni din cluj parca... sunt hazlii iti spun nu glumesc incearca si-o sa vezi intra pe siteul lor www.creativemonkeyz.com si dai sus la meniul acela alege RObotzii si o sa vezi :) Bafta Funda?:D

| MicutzaaPooh a răspuns:

Sunt super tari.nu`ti plac?hee hee

| Cher22 a răspuns:

Si eu asta ma intreb. thinking

Dc toti is asa de fascinati de prostia ( scuze carora le plac. ) aceea?!

| MicutzaaPooh a răspuns:

Cei doi sunt primii roboti (de talie mica) fabricati in Romania. Dupa o scurta perioada de glorie, apar primii roboti de talie mare, iar MO si F.O.C.A sunt "uitati" intr-un depozit al INR (Institutul National de Robotica), de a carui buna functionare ei trebuie sa se asigure.happy

| sweetys a răspuns:

Pai nu prea stiu nici eu ce sa zic, dar nu mi se pare prea interesant, se injura si verbesc obscen, dar daca ai chef sa razi uitate la ei.