| Andrei_7632 a întrebat:

Care`i treaba cu tractiunile?big grin

4 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Treaba e ca fizica se cam ocupa de ele.

| anda_1885 a răspuns:

In ce sens? eu iti pot sp doar cum se fac. te agati de o bara, prinzandu-te cu mainile astfel incat sa ai coatele in exterior si te ridici in forta bratelor pana barbia trece de bara( cel mai important sa nu atingi pamantu cu picioarele, sa nu te impingi in ele big grin)

| Danutz_8401 a răspuns:

Depinde la ce fel de tractiuni te referi... iar tractiunile sunt atunci cand tragi de fiare...nu stiu sigur sa-ti zic

| Andrei_7632 explică:

Am inteles ca sunt bune pentru biceps si triceps, dar cum se fac pentru fiecare