| Antrax a întrebat:

Care imi compune si mie o melodie ca eu nu mai am ispiratziecryingcrying?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O manea, vrei? laughing

17 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Naomy e ocupata acumlaughing ii sparge geamurile lu` Virgil Iantulaughing
Te anunt eu cand terminabig grin

| alexdop21 a răspuns:

Pai vb cu moga, sau cu p diddy!

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Iarta-ma dar nici eu nu prea am inspiratie sad

| Antrax explică:

Nui cunosc n-am id-ul lor

| Antrax explică:

@eu_o_mare_enigma daca e compusa de tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@lonelyshadow-pentru tine..., orice.winking tongue

| Antrax explică:

@eu_o_mare_enigma mersi atunci sa vedem ce manea ai comuslaughing

| knnight a răspuns:

Eu compun mel in fiecare zi, ca st cantaret:Xhappy

| Antrax explică:

@knnight imi compui si mie una plz?

| Elly4all a răspuns:

Eu nu am inspiratie la compus melodii, doar la poeziibig grin

| Antrax explică:

La poezii ma pricep si eu

| Ellena a răspuns:

Nu prea am inspiratie acum, dar ai putea sa asculti mel asta, mie imi place;))
http://www.youtube.com/watch?v=IGbFoGxS3pY

| AndreutZa_8813 a răspuns:

A fost odata ca niciodata... o fata singura, abandonata...de parintii nu era iubita, de bunici nu era dorita...se mintea singura, plangea mereu, pana cand aparut eeellll...era la scoala in prima zi, el statea pe scara ea il privea. inima ii statea sa sara...incet incet fata se indragosti de el, iar acum ii pare rawtongue
il iubea mai mult decat vroia, ce sa faca? sa ii zica? sa nu i zica? nu stia nici ea...se hotarase intr un final, si ii spuse, mare greseala! inima ii rapunseeeee yeeheee laughingpetrecuse multe cu el avea amintiri importante // intr o zi baiatul vroia sa se duca la ea sa isi marturiseasca sentimentele, dar o gasiii moartaa...luase pastile se sinucise din vina lui asta decisee...si incet se aui\zise o voce care spuse :ai grija de tine...candva ne vom intanli, aici sus ne vom iuubii... laughing) >> e melodie lenta, trista...nu prea are rima, mai gandeste te si tu si inlocuieste cuvinte... sper sa iti placatongue puph

| AndreutZa_8813 a răspuns:

Refrenu il gasesti tu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Umbra Singuratica... daca iti place muzichia house te rog sa bagi id predator_lx si sa vorbim! poate iti fac o melodie! sunt djwinkingsigur o sa iti placa!

| knnight a răspuns:

Ce mel vrei?

| DonGiovanni a răspuns:

Cand ma duc sa agat femei imi dau cu o tona de spray rolling on the floor