| AngiiiBlake a întrebat:

Care imi da un nume de papagal frumos?:* Funda pentru. cel mai frumos!love struck

Răspuns Câştigător
| мełıššα a răspuns:

Paco`
Cocolino
Cioko
Riky
Delir
Rey
Genie
Etchee hee poate o sa iti placa macar unu; d

9 răspunsuri:
| adynutza_2816 a răspuns:

Cipi sau nu stiu uun mune care iti place tie la nebunie cred ca ar fi tare

| Adry05 a răspuns:

Depinde de sexu lui pentru baieti: max, khikhi, kiki,
fete: daisy, cleo, ema, miny, myly, cindy, sisi, kitty, rikky, emy, bety crec iti ajunglaughing) funda?batting eyelashes

| LaMisto a răspuns:

Eu am 2 papagali de vreo 2 ani de zile.Sony si Sonia.laughing

| cosmina05 a răspuns:

Ricky

| FreeHugsXD a răspuns:

Salut!happy

Dodo, Paco, Coco, Cipi, Miki, Rico, Taco.
iar daca este fata: Didi, Cora, Kiki, Mika, Polly, Raya, Yru.
Eu una prefer numele Tweety; si app, sa-ti traiasca!

| Psihiatra a răspuns:

Pufarinul, Roko, Riky, Polly, Deedee, Paco, Jako, Tasha, Missy, Molly, BO, Moki, roky, ci-ci, mony, coki, Coco, Chichi, Riki, piki, jiji, panini, nelly, michel, lili, riri, tzutu, Richi, pichi, michi, roko, meysy, missa, paco, lola, slaydar, Cocolino, poko, roki, simi, Kunai, Scarleth.Sa`ti raiasca papagalul sau papagalii happy

| AcidCuSange a răspuns:

Rocky, Kiky, Riky,(am ceva cu litera K, dar nu stiu ce), Mikiy, Clara crying sau poti si Chappy (se citeste Ciapy) sau Chuy ( ciui)

| oanawww45 a răspuns:

Alfonso laughing sau Alejandro

| lucky1999_4498 a răspuns:

Fifi