| xXx3оЛуШкАxXx a întrebat:

Care imi spune cat mai multe culori primeste FunditSa!

Răspuns Câştigător
| Broadband a răspuns:

Cacaniu in dungi
roz bombon
negru metalizat

8 răspunsuri:
| Wildie a răspuns:

Rosu,galben,albastru.verde,roz,mov, violet,gri,alb,negru,portocaliu,maro,vernil,argintiu,auriu, corai, kaki,bleu,fucsia, bej, crem

| mik23raluk a răspuns:

Crem galben bleu albastru roz rosu portocaliu maro violet mov verde turcoaz lila

| Zoet a răspuns:

Buna.

Ia uite aici cate ai : http://ro.wikipedia.org/wiki/List%C4%83_de_culori
6.

| Alecsiaaa a răspuns:

Roz, Verde,Albastru,Crem, Negru(Daca iti place nu e neaparat),purpuriu, galben, rosu, alb, caramiziu, portocaliu, fumuriu, castaniu, argintiu, auriu, gri, maro, verde fistic, cachi.

| AlexaBio1234 a răspuns:

Albastru,alb,azur,bej,negru,albastru spre violet,violet,rosu,galben,portocaliu,verde,indiogo,verde inchis,gri,mov,maro,fucsie,roz,roz bombon,roz inchis,purpuriu,crem,galben spre verde,auriu,argintiu, kaki, lila.

| Piiink a răspuns:

Rosu vere maro negru violet albastru aramiu
Albastriu cachi mov mov inchis roz
Alb albatsru cobalt aramiu vernil
Bej, gri bej, Roz pal, Stacojiu,
Ocru, Indigo, violet, adrgintiu,
Auriu, bleu, lavanda, arsenic
Si cam ata stiu euu thinking Daca vrei iti dau un stie cu toate culorile chair toate da un msj de privat :*