| anonim_4396 a întrebat:

Care liceu e mai bun sincai sau ichb (Bucuresti) si de ce?

Răspuns Câştigător
| xCrinax a răspuns:

In afara de cele private, nu exista absolut nicio diferenta de la un liceu la altul. Nu sunt in Sincai, am terminat de mult liceu. Dar am avut prietene. Mai bine te duci la un liceu normal, nu vad de c ai plati si liceu, in plus, te pregateste foarte bine Sincai pentru orice facultate ai vrea. Pupici si toate cele bune!

1 răspuns:
| xCrinax a răspuns:

ICHB? Ce liceu e asta? Sincai e un liceu foarte foarte bun. Dar este bine sa te gandesti cand iti alegi liceu daca e departe de casa sau nu, daca are profilul potrivit pentru tine si multe altele. Succes!