| CagulLa a întrebat:

Care ma ajuta si pe mine...Caut un joc asemenator cu Crusaders Stronghold, tot genu ala cu razboi antic, cai, sa pui oamenii la munca ( sa taie copaci pentru lemn, sa sparga pietre pentru piatra, etc.), si sa fie tot asa de greu ca crusaders. Care da cel mai bun joc asemenator are fundita + un os!

Răspuns Câştigător
| usy313 a răspuns:

Empire Earth 1, 2, 3... care vrei, is cele my tari. pornesti din era veche si ajungi in Nano Age, adica mai departe de unde suntem noi. dar oricum poti sa iti pui sa nu my evoluezi, iti pui din ce era vreiwinking. sunt cele my tari jocuri de strategie

1 răspuns:
| Catalin_3561 a răspuns:

Incearca Stronghold kingdomswinking