| crazzzy a întrebat:

Care ma poate ajuta?
deci.am o prietena care imi tot cere sa ma lese sa ma sarute si eu nu vreau, si se supara ce sa inteleg prin asta? si eu nu vreau s-o sarut pentru ca. ce dracu suntem fete... ce sa fac ma ajutati pls?

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Lool rolling on the floor. poate vrea sa vada cum e sa te saruti cu o persoana de acelasi sex.Totusi,ca sa fii sigura, intreab'o daca e lesbi laughing). Spune'i sa roage pe altcineva care e lesbi.ca tu nu esti.

1 răspuns:
| Razvan a răspuns:

In curand baietii vor disparealaughing
Primul sarut se presupune ca e romantic tocmai pentru ca e cu un baiat la care din coincidenta, chiar tiithinking