| lAuRitAs a întrebat:

Care ma poate ajuta sa imi zica si mie zineryt ajuta doar la cosuri? sau ajuta si la semne, dar daca ma-si da cu zineryt sa zicem 2 luni disapr si semnele sau trebuie alta crema? altfel nu dispare? thx.

Răspuns Câştigător
| ayacata a răspuns:

Eu am folosti zineryt si mi-au disparut si semnele.probabil ca acum depinde si de cat de mari sau multe sunt.

1 răspuns:
| Kira9747 a răspuns:

Depinde cat de accentuate sunt semnele, daca sunt mai minore le face sa dispara...insa daca sunt mult mai vizibile doar le va estimpa putin.